Polityka prywatności

Polityka prywatności sklepu Cwiartkimetry.pl

 

 1. Szanując Twoje prawa oraz respektując ustawę o ochronie danych osobowych zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych. Wszyscy pracownicy sklepu zostali odpowiednio przeszkoleni w zakresie przetwarzania danych osobowych.

   

 2. Administratorem Danych Osobowych jest firma: Ignis Bartosz Kościelak z siedzibą w Poznaniu ul. Sianowska 15h. Nr rejestracji w GIODO 4302/2013.

   

 3. W naszym sklepie zbieramy następujące dane osobowe:

 1. Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:

 1. Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.

 2. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych jak numery Twoich kart kredytowych czy danych dostępu do Twojego konta bankowego.

 3. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek w serwisu internetowego, prześlij e – mail pod adres sklep@cwiartkimetry.pl lub listem poleconym na adres: Ignis Bartosz Kościelak, ul. Sianowska 15h, 60-431 Poznań.